Abonamenty

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom klientów, pragniemy w sposób szczególny zaoferować naszą kuchnię osobom chcącym stołować się u nas każdego dnia. Dla naszych stałych gości oferujemy zatem abonamenty, a więc możliwość kupowania dań jeszcze taniej, niż w standardowej cenie. Płacisz za 24 dni a jesz przez 30! Czyż nie wspaniale? 
Abonamenty sprzedajemy w dwóch głównych opcjach: miesięczne - od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca i pracownicze – na wszystkie dni robocze w danym miesiącu. Kupując taki abonament, osoby jedzące u nas codziennie, otrzymają obiady po 10,99 zł każdego dnia, zaś osoby korzystające z abonamentu pracowniczego po 11,50 zł za każdy dzień roboczy.
Dodatkowo z dniem 01.06.2017 wprowadzamy NOWOŚĆ - abonament 10-dniowy. Ten rodzaj abonamentu można wykorzystać w dowolnym czasie w okresie kolejnych 30 dni od chwili zakupu. Cena takiego abonamentu wynosi 11,99 zł.
 
Czy można zjeść taniej danie smaczne, duże i podstawione nam praktycznie pod nos? 
Pełny Gar pragnie zachęcić więc wszystkich do stołowania się w miejscu, w którym będziemy w stanie nasycić się do granic możliwości, płacąc za to naprawdę małe pieniądze. Kto jest więc już chętny na abonament od Pełnego Gara, oferującego i stawiającego tylko i wyłącznie na polską, domową, cudowną kuchnię, jaką znamy z domów naszych mam i babć? 
 
ZAPRASZAMY
PEŁNY GAR