O nas

Niezwykły zapach gotującej się zupy pomidorowej, aromat przecudnie przyrządzonych gołąbków według przepisu babci, woń tradycyjnych polskich dań, którymi moglibyśmy w pełni zaspokoić nasze kubki smakowe. To wszystko i jeszcze więcej, pragnie dziś zaoferować Państwu „Pełny Gar” Obiady Domowe, firma, która stawia na dania obiadowe skierowane do osób lubiących dobrze, dużo i smacznie zjeść;)
* * *
 
Jesteśmy firmą gastronomiczną, w której pracują ludzie z pasją i zamiłowaniem do kuchni, ludzie, którzy gotują z sercem i oddaniem. Oferując dania obiadowe, podają na talerzach niezwykłe, domowe posiłki, których smak zachwyci i zadowoli każdego gościa.
 
Dla wszystkich zapracowanych, zabieganych, oszczędnych, a nade wszystko stawiających na wygodę osób Pełny Gar to miejsce, w którym posiłki okażą się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Tanio? Z całą pewnością! Smacznie? Bez dwóch zdań! Zawsze świeżo? Oczywiście! Po co gotować, tracić czas, wydawać duże pieniądze, jak można zjeść u nas, w miejscu, które stawia na pełne zadowolenie i satysfakcję swoich gości. 
 
Co możemy więc Państwu zaoferować? Przede wszystkim swojskie, domowe jedzenie, które kojarzy nam się z rodzinnym domem, babcią w fartuchu krzątającą się w kuchni, z zapachem, który przyciąga na kilometr. Schabowy, mielony, gołąbki, pyzy własnej roboty, a do tego zupa pomidorowa, kapuśniak i smaczne dodatki. Każdego dnia oferujemy zestawy obiadowe - standardowy: kotlet schabowy z ziemniakami do tego zupa i zestaw surówek, a także dwa dwudaniowe zestawy obiadowe również z zupą i surówkami, codziennie inne, codziennie smaczne, codziennie takie domowe i niezwykłe. Oczywiście to nie wszystko. W wachlarzu ofertowym znajdą się również trzy rodzaje pierogów: z mięsem, kapustą i grzybami, a także ruskie. Któż więc nie miałby już teraz ochoty na danie, w którym zakochać się można od pierwszego kęsa?
 
Pełny Gar układa wciąż nowe menu, podając je do wiadomości gości pod koniec każdego tygodnia. Zestawy obiadowe podawane są od godziny 11. Dla stałych gości, którzy u nas zechcą kosztować dań każdego dnia, oferujemy abonamenty, dzięki którym tanio będzie miało jeszcze większe znaczenie i moc. Pełny Gar powstał z myślą o Was i dla Was. Dla osób nie mających czasu gotować, dla rodzin z dziećmi, dla pracowników, dla tych zabieganych i leniuszków, dla tych którzy gotować nie lubią lub po prostu nie potrafią. Pełny Gar to miejsce dosłownie dla każdego.
 
Polska kuchnia to dania, które od lat kochamy, cenimy i nad wyraz smakujemy. Pełny Gar ma być miejscem, które tętnić będzie życiem każdego dnia, które zachęcać będzie Państwa do kosztowania dań, jakie przypomną nam o beztroskich chwilach naszego dzieciństwa. Jedynie 12.99 PLN – tylko tyle, a w abonamencie i mniej, będzie kosztować Państwa cudowna polska kuchnia na każdy dzień.
 
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE
 
PEŁNY GAR
 
Miejsce które pokocha każdy